На Бериславщині 15-річна дівчина пішки відправилася в інше село, щоб зустрітися з хлопцем

15-річна жителька одного з сіл Бериславського району подолала пішки майже 40 км, щоб зустрітися з хлопцем. Дівчина вийшла з дому приблизно о 06:00 і після цього на зв’язок не виходила, рідні звернулися в поліцію. Неповнолітня і раніше тікала з дому до хлопців у різні населені пункти району. Батьки пояснили, що не можуть вплинути на поведінку доньки, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

На пошуки дівчини орієнтували особовий склад Бериславського відділу поліції. Правоохоронці поспілкувалися з друзями дівчини і встановили особу хлопця, з ким вона спілкувалася останнім часом. Він виявився жителем іншого села цього ж району, туди і вирушили поліцейські. Приблизно о 20:00 правоохоронці розшукали неповнолітню. Вона йшла уздовж траси і входила до населеного пункту. З нею було все добре.

Дівчина пояснила, що йшла в гості до свого нового знайомого, з яким познайомилася у соціальній мережі. Поліцейські повернули втікачку рідним, з нею правоохоронці провели профілактичну бесіду та порадили батькам звернутися до спеціаліста для корекції поведінки доньки. У відношенні батьків поліцейські склали адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».