На базі Каховської СЗОШ №2 створять «Школу миру»

Каховська СЗОШ №2 перемогла у Всеукраїнському проєкті «Школа миру» та стала однією з двох шкіл в Херсонській області, на базі яких впродовж 2021 року будуть створені «Школи миру».

З новим статусом миротворчості школу привітали та побажали успіхів у такій важливій справі міський голова Віталій Немерець та його заступниця, депутат Херсонської обласної ради Галина Гондарева. Також учасників тренінгу вітали партнери з Фонду «Захист» Костянтин Філенко та Олександр Кобець; голова ВГО «Поруч» Марія Тищенко, яка координує проєкт на Всеукраїнському рівні.

Проєкт спрямований як на сприяння розбудови миру / пом’якшення наслідків нинішнього конфлікту, так і на запобігання нових потенційних конфліктів. З одного боку, учням і вчителям показується конкретний вихід із ситуації насильства в школах, що часто спричиняється травмами молодих людей з окупованих територій, і вони матимуть можливість самостійно мирно вирішувати конфлікти. З іншого боку, заходи проєкту в цілому сприяють розвитку культури мирного врегулювання конфліктів / співпраці, щоб зробити внесок в зниження нинішньої схильності до насильства, особливо серед молодого покоління, і зміцнити здатність українського суспільства жити в мирі в довгостроковій перспективі.