На 12 тисяч товарів продала каховська касирка під час благодійної акції

Товарів на понад 12 тисяч гривень продала працівниця одного із супермаркетів у Каховці під час благодійної акції. Касири мали пропонувати покупцям придбати пакетик чаю чи шоколадку, так збирали гроші на лікування онкохворих дітей. Ця акція проходила в одній із мереж магазинів по всій Україні. Найбільший внесок зробила каховська касирка Тетяна Соколова

У цьому магазині Тетяна працює більше трьох років. Раніше теж мала досвід у торгівлі, розказує жінка. Благодійні акції у мережі проводяться постійно, ключова роль саме у касирів. 

“Як попадаємо на такі акції, стараємось, допомагаємо, тому що дітки – це наше все, наші квіти, наше майбутнє. 5-7 гривень – для мене ця сума не дуже велика, а комусь це – життя, допомога”, – говорить покупчиня Вікторія

Пакетик чаю за 5 гривень чи маленька шоколадка за 7 – такий внесок могли зробити покупці під час благодійної акції, каже касирка магазину Тетяна Соколова: 

“Звичайно, більшість покупців погоджувались надати допомогу дітям, відгукувались добре. Не важко це було зробити, я просто пропонувала кожному покупцю взяти участь у благодійній акції. Більшість людей погоджувались, деякі – відмовлялись. Я вдячна людям, які відгукнулись на мій заклик”.

Тетяна – одна з трьох касирів в Україні, які продали найбільше благодійних товарів. Як це вдалося, жінка не знає. 

“Можливо, вплинуло на кількість проданих мною благодійних товарів те, що я працюю у цьому магазині більше 3 років, є вже досвід спілкування з покупцями, багато хто мене знає, деякі приходять на мою касу, говорять: де тут наш улюблений продавець. І багато хто не відмовлявся, і купували товар по декілька разів”, – говорить Тетяна Соколова.

джерело