Мобільний госпіталь у Каховці: хворих на коронавірус стало менше

Рівно два тижні на Херсонщині у Каховці працює мобільний госпіталь Державної служби з надзвичайних ситуацій. Наразі тут перебувають хворі середньої тяжкості і їх кількість зменшується.

Зараз у мобільному госпіталі 45 хворих. Всі вони середньої тяжкості. За весь період роботи, розказує медична директорка Каховської міської лікарні Тетяна Пирховка, пролікувалися 144 пацієнти, додому виписали 84 людини, інших перевели до стаціонару лікарні.

“У госпіталі в основному хворі середньої тяжкості. Тяжких хворих ми госпіталізуємо до стаціонарних відділень нашої лікарні. Ми бачимо позитивну динаміку. Знижується кількість хворих, які госпіталізуються, як до лікарні, так і до госпіталю. Знижується і смертність”, – розповіла медична директорка.

11 листопада на ранок, продовжує Тетяна Пирховка, в госпіталі зі 120 ліжок 75 вільні, у лікарні є 19 вільних місць. Перших хворих розмістили у госпіталі у день відкриття – 29 жовтня. Через п’ять днів були виписані перші пацієнти.

Госпіталь працюватиме допоки не зменшиться у рази кількість хворих, говорить заступник голови Херсонської облдержадміністрації Микола Якименко.

Також Микола Якименко сказав, чим активніше люди будуть вакцинуватися, тим швидше Херсонщина вийде з «червоної зони». На сьогодні двома дозами щепилися майже 300 тисяч людей, однією – 600 тисяч.

джерело