Мэр Новой Каховки рассказал свою версию произошедшего в ПТУ-14

На 38-й сессии новокаховского горсовета депутат Прасковья Джуманиязова обратилась к прокурору Александру Королю с просьбой разъяснить, имели ли право мэр и общественная организация проводить в ПТУ-14 мероприятие, на котором публично осудили двух студентов за разрушение декоративных шаров в центре города.

Но городской голова Владимир Коваленко не дал прокурору возможности ответить депутату. Несмотря на возражения Джуманиязовой, мэр лично разразился пространным разъяснением:

«Значить, для нормальних відповідаю: ніхто нікого не звинуватив. Стояли хлопці, а ми звернулися в залу з одним простим проханням: «Шановні діти! Любите Нову Каховку? Не вчиняйте так, як вчинили ці хлопці». І все. А далі сидів представник міліції, сказав: ми розберимося і до загалу доведемо, винуватий чи ні.

Брехня вона і є брехня. Ніхто нікого не звинувачивав. Просто упередили всіх, пацанів, які там: хлопці, не ламайте в Новій Каховці нічого. Любіть її, якщо ви приїхали з інших районів до Нової Каховки навчатися. От і все.

А цих хлопців ніхто не трогав, ніхто не чіпав, сказали, що суд, чи вірніше, не суд… Я ж їм сказав, нічого не стало страшного, ніхто нікого не вбив, ніхто нікого не згвалтував. Є факт: 25 форм поломани, комунальне підприємство 4 дні відновлює. На сьогоднішній день оці два хлопці прийшли до мене, сказали: «Дядь Вов, мы это сделали, да. Ну, вот больше не будем. Були п’яні, нічого не розуміли».

Я сказав: хлопці, у мене до них нема ніякіх претензій. Є в них складова – винуваті, розбереться, он там Левицький був. Ні, значить – немає. У мене прохання: любите Нову Каховку – любіть, ні – не ламайте. Тому що в житті можна один раз не на тому повороті піти на іншу дорогу. Чим це закінчиться – облік в комнаті міліції, а там дальше і дальше.

Це я для нормальних сказав, для ненормальних щоб не казав, вони своє придумають».

Напомним, в конце октября возле зданий исполкома и картинной галереи ночью были разрушены 25 декоративных шаров и вазонов.

Личности вандалов, двух учащихся ПТУ-14, установили представители ОО “Никто кроме нас”. Затем в училище пришел мэр Коваленко, который занялся публичным воспитанием несовершеннолетних правонарушителей.