Міжнародний холдинг викупив 90 га землі під технопарк у Новій Каховці

Міжнародний технологічний холдинг «Techiia» («Течія») викупив земельну ділянку площею 90 га для будівництву IT-технопарку в Новій Каховці.

Про це «Таврійським вістям» повідомила директор з комунікацій «Течії» Маріанна Коніна.

Редакція звернулась до неї з питанням, чому саме Нову Каховку було обрано для створення екотехнопарку.

За словами Маріанни Коніної, для прийняття рішення ключовими були три фактори: зручність підключення до електричних мереж, наявність енергогенеруючих потужностей (у тому числі «зелених») і вільних земельних ділянок. Тому найбільш підходящим місцем для будівництва технопарку виявилася Нова Каховка. Холдинг вже викупив під технопарк земельну ділянку площею 90 га.

Про подальші кроки щодо створення IT-технопарку говорити дещо зарано, вважає Маріанна Коніна. Вона нагадала, що вчора лише був підписаний меморандум про співпрацю між холдингом «Techiia» і Міністерством цифрової трансформації України щодо розбудови галузі інформаційних технологій, будівництва дата-центрів, розвиток кіберспорту та STEM-освіти. Цей документ передбачає реалізацію проєкту екотехнопарку в Новій Каховці.

Презентація меморандуму відбулася на новозбудованій арені кіберспортивного медіахолдингу WePlay Esports, який є частиною холдингу «Techiia».