Мешканців садових товариств Нової Каховки зобов’яжуть реєструвати місце проживання

У Новокаховській міській раді розробили «Порядок реєстрації місця проживання громадян в житлових будинках на територіях садових товариств в межах та за межами населених пунктів». Затвердити цей документ новокаховські  депутати можуть на найближчий сесії міської ради.

«Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в житлових будинках СТ, зобов’язаний протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання», – зазначено в проекті «Порядку».

Він містить перелік документів, необхідних для реєстрації місця проживання, підстави для відмови в реєстрації та попередження про заборону реєстрації місця проживання в домах, що не мають статусу житлового та не введених в експлуатацію.

«Адреса місця реєстрації проживання в житловому будинку на території СТ вказується така, яка вказана у свідоцтві на право власності житлового будинку, інших документів права власності, договору оренди тощо або в рішенні Новокаховської міської ради», – сказано в документі.