Мешканців каховської громади запрошують на святкування Дня захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей, що відзначається 1 червня, в Каховській міській територіальній громаді відбудуться багато тематичних заходів.

Зокрема, у Каховці 1 квітня о 10:00 розпочнеться Кубок ДЮСШ зі стрітболу серед вихованців ДЮСШ (ДЮСШ). В цей самий час на стадіоні «Олімпійський (житловий масив Свєтлово) проходитимуть демонстраційні польоти ракето- та авіамоделей Станції юних техніків.

Цікаві творчі майстер-класи, виставки Станції юних натуралістів та Центру дитячої творчості на центральні площі міста відбудуться о 14:00.

На дитячому майданчику біля ресторану «Парк Авеню» о 17:00 розпочнеться дитяче свято до Міжнародного дня захисту дітей з аніматорами.

У міському культурно-методичному закладі (колишній РБК ім. Фрунзе) 1-2 червня о 15:00 проходитиме творчо-розважальна програма «У променях дитячого сміху».

У міській універсальній бібліотеці працюватиме виставка «Сучасна дитина – як розуміти та вберегти від небезпек» з 1 по 8 червня.

У МПК «Меліоратор» 6 червня о 14:00 розпочнеться святковий концерт дитячих колективів МПК «Меліоратор» та творчих колективів міста «Щаслива країна дитинства».

Цього ж дня, 6 червня, з 09:00 до 15:00 відбудуться дитячі велоперегони «Таврійські велостарти. 2 етап» (с/к «Олімпійський»)

Крім цього, у старостинських округах Каховської міської територіальної громади теж проходитимуть розважальні святкові програми для дітей.

У вівторок, 1 червня, о 09:00 відбудеться театралізована конкурсна програма для дітей «Подорож у КАЗКУ» (Чорноморівський СК).

Також у Чорноморівській сільській бібліотеці о 10:00 проходитиме конкурсно-розважальна програма «Чарівний світ дитинства» для учнів 1-4 класів.

Малокаховській сільський будинок культури чекає на гостей о 15:00. Для малечі відбудеться конкурсно-ігрова програма «Промінці сонця».

У Роздольненському сільському будинку культури о 16:00 відбудеться квест «У пошуку скарбів».