Мер Нової Каховки презентував проєкт «Н2О» на форумі «Південна стратегія розвитку»

Міський голова Нової Каховки «слуга народу» Володимир Коваленко презентував проєкт «Н2О Нова Каховка» на Форумі «Південна стратегія розвитку», що проходив 10-11 червня у с. Стрілковому на Арабатській стрілці.

Про це йдеться на сторінці «Південна стратегія розвитку».

“Н2О Нова Каховка” – центр Олімпійських видів спорту, який входить в проєкт “25 спортивних магнітів”, та є частиною великої інфраструктурної програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Будівництво Центру вже розпочалося минулого тижня в Новій Каховці.

Центр передбачає працевлаштування 80 працівників та зможе обслуговувати 380 людей на годину. Там передбачено повний комплекс спортивних послуг – від міжнародних змагань до реабілітації.

“Такий об’єкт вже багато років планували створити керівники Херсонщини різних рівнів. Повірте, не один десяток міст претендував на захист і впровадження подібного проєкту. Ми пройшли цей етап гідно” – повідомив Володимир Коваленко.

“З питань будівництва “Н2О Нова Каховка” я декілька разів спілкувався з міністром молоді і спорту Вадимом Гутцайтом. Він чітко заявив, що це цікавий і потрібний проєкт. Ба більше – це філософія майбутнього і центр якісного надання послуг. Тож ми зараз виділяємо 10 млн грн в якості співфінансування, бо перші 100 млн грн, необхідні для його будівництва, обіцяє надати держава”, – розповів міський голова.

За його словами, “Н2О Нова Каховка” буде комерційною структурою. Його утримання потребуватиме значних коштів. Зокрема, енергоносії та комунальні послуги. Проте в Новій Каховці впевнені в його окупності.

“Частково ми фінансуватимемо центр з місцевого бюджету. Приміром, за програмою по фізкультурі для наших діточок. Загалом, це дуже важлива справа. Ми маємо мету і маємо потужну команду досвідчених професіоналів для її досягнення”, – додав міський голова.