Меморіальний комплекс воїнам 57-ї бригади відкрили в Новій Каховці

Меморіальний комплекс загиблим воїнам 57-ї окремої мотопіхотної бригади ім. кошового отамана Костя Гордієнка відкрили 19 липня в Новій Каховці.

Меморіал, на якому викарбовано прізвище 91 героя, розташований на території військової частини на вул. Маяковського (колишня школа-інтернат).

Під час церемонії відкриття командир бригади, полковник Анатолій Мішанчук подякував народному депутату Івану Віннику і міському голові Володимиру Коваленку за допомогу у встановленні пам’ятника.

«Відсьогодні це святе місце буде нагадувати нам усім про мужність та незламність нашої країни, про те, що ніколи не будуть забути ті, хто віддав своє життя за волю та незалежність України», – сказав він.

Полковник Мішанчук наголосив, що новокаховчани і гості міста завжди без перешкод зможуть пройти до меморіалу.

Пам’ятник відкрили командувач військ оперативного командування «Південь», генерал-майор Ігор Палагнюк, голова Херсонської облдержадністрації Юрій Гусєв, секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Іван Вінник, заступник голови Херсонської облради Віталій Булюк, міський голова Володимир Коваленко і командир бригади Анатолій Мішанчук.

Пам’ять героїв 57-ї ОМПБр вшанували хвилиною мовчання.

Військовослужбовці і городяни поклали квіти до меморіалу.