Літературний конкурс ім. Анатолія Бахути може стати районним

Щороку в Новій Каховці проходить конкурс на здобуття літературної премії ім. Анатолія Бахути. Цьогоріч підсумки шостого літературного конкурсу підведуть 7 серпня на урочистому заході «В життя я ще прийду» в літературно-меморіальному музеї А.П.Бахути.

А вчора, 2 серпня, на апаратній нараді міський голова Володимир Коваленко дав доручення організувати проведення конкурсу в межах всього Каховського району, а не тільки Новокаховської громади.

«Я впевнений, що в Каховському районі є багато талановитих людей, і маємо дати всім шанс на отримання премії», — зауважив він.

Анатолій Бахута (1938-1990) — самобутній, талановитий поет, журналіст, лауреат Міжнародної літературної премії імені Олексія Кручоних, з 1952 року жив, навчався, працював та творив у Новій Каховці.

Лауреатами премії ім. Анатолія Бахути в 2015-2020 рр. стали новокаховські літератори Олександр Гунько, Анатолій Португальський, Альберт Боровик, Світлана Трохимчук, Дмитро Кириченко, Микола Череміс, Людмила Єгорова, Володимир Вітюнін, Людмила Марченко.