Круглий стіл жінок – лідерів Херсонщини відбувся в Новій Каховці

Круглий стіл жінок – лідерів Херсонщини, організований Національної платформою «Жінки за мир», відбувся 8 червня в Новій Каховці.

В його роботі взяли участь народний депутат Наталія Королевська, перший заступник голови Херсонської обласної ради Єгор Устинов, заступниця голови Каховської районної ради Людимила Васильєва, секретар Новокаховської міської ради Дмитро Васильєв та близько 80 представниць територіальних громад області.

Вітаючи учасниць заходу, Наталія Королевська наголосила, що необхідно зробити так, щоб захист материнства і дитинства знову став однією з головних задач держави. Тому вона закликала жінок – лідерів Херсонщини об’єднатися задля досягнення цієї мети.

А Єгор Устинов побажав, щоб Національна платформа «Жінка за мир» отримала друге дихання в Херсонській області.

Учасниці круглого столу, серед яких були депутати обласної і місцевих рад, громадські активісти, протягом двох годин розповідали про різноматні проблеми, ділилися досвідом їх вирішення, говорили про те, що потрібно зробити для підтримки сім’ї, дітей і жінок.  

«Якщо ми зможемо донести всій країни, що нас багато, що ми об’єдналися навколо спільної позиції, що ми налаштовані рішуче, нам відступати нікуди, адже за нами наші діти, ми обов’язково досягнемо результату», — підвела підсумки круглого столу Наталія Королевська.

Національна платорма «Жінки за мир» була створена в 2016 році, вона об’єднує понад 300 тис. прихильниць та включає понад 160 регіональних представництв. Ініциатором створення платформи була Наталія Королевська.