Крига скресла: в Новій Каховці вирішили ліквідувати комунальне підприємство

Доручити виконавчому комітету розпочати процедуру ліквідації комунального підприємства «АкваСпорт» вирішила Новокаховська міська рада на 4-й позачерговій сесії, яка відбулась 17 грудня.

Таке рішення депутати ухвалили замість внесення деяких змін до програми фінансової підтримки КП «АкваСпорт» на 2020-2022 роки. Програма передбачала виділення понад 900 тис. грн. протягом трьох років на фінансування діяльності підприємства.

Нагадаємо, що КП «АкваСпорт» було створено в лютому 2018 року для реалізації проєкту будівництва водноспортивного комплексу «Н2О».

Очолює підтриємство Оксана Лисенко — родичка депутата Олександра Лук’яненка, який у 2006-2020 рр. був секретарем Новокаховської міської ради.

Окрім цього, рада залишила фінансування комунального підприємства «Муніципальна охорона» лише на перший квартал 2021 року.

Депутати рекомендували виконкому і КП «Муніципальна охорона» розробити заходи щодо підвищення ефективності роботи підприємства для зменшення навантаження на міський бюджет і надати пропозиції міській раді щодо подальшої діяльності програми «Нова Каховка – Безпечне місто 2020-2022».

Також рада перенесла на розгляд наступної сесії, яка запланована на 24 грудня, проєкт рішення «Про внесення змін до Програми висвітлення діяльності Новокаховської міської ради та її виконавчого комітету комунальним підприємством «Новокаховська міська радіоорганізація» на 2020-2022 роки».