Коронавірус у Новій Каховці: на лікуванні перебуває 328 пацієнтів, з них 28 — у стаціонарі

Сьогодні на нараді у виконавчому комітеті головний лікар центральної міської лікарні Ігор Гайдаманчук повідомив, що станом на 7 грудня на стаціонарному лікуванні перебуває 129 пацієнтів з пневмонією та 28 — з COVID-19. Загалом вже 5 відділень міськлікарні відведено під лікування хворих на пневмонію та коронавірус. Пацієнти забезпечені киснем, перевірено справність дизель-генераторів на випадок аварійної ситуації з електропостачанням. Найближчими днями до лікарні буде доставлено нові концентратори кисню — їх кількість складе 30 штук.

Найбільш проблемним питанням у міській лікарні є нестача кадрів, лікарі та медперсонал працюють у вкрай важких умовах, доповів Ігор Гайдаманчук.

У не менш напруженому режимі працює і Центр первинної медико-санітарної допомоги. Гендиректор ЦПМСД Олена Ходорковська повідомила, що на лікуванні перебуває 300 хворих на COVID-19, ще 78 осіб з діагнозом «пневмонія» відвідують денний стаціонар.

За даними, оприлюдненими Херсонською ОДА, з 30 листопада по 6 грудня в Новій Каховці зафіксували 114 випадків коронавірусу, від хвороби померли двоє чоловіків — 76 років та 42 роки.

Нагадаємо, що протягом 23-29 листопада в місті виявили 46 інфікованих, летальних випадків також було два.

На Херсонщині загальна кількість випадків COVID-19 перевищила 12 тисяч, з них 2266 підтвердили минулого тижня.