Компанію з Бериславського района оштрафували за імітацію грузинського вина

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував компанію ТОВ «Кам’янка Глобал Вайн» на 7 мільйонів гривень за «недобросовісну конкуренцію».

Про це повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв на своїй Facebookсторінці.

Як пише Терентьєв, підприємство випускало вина з переважно української сировини, але пляшки були оформлені таким чином, що здавалося, начебто вина є грузинськими.

Згідно інформації з єдиного державного реєстру юридичних осіб компанія зареєстрована у м.Київ, хоча виробничі потужності знаходяться у Бериславському районі.

На данне рішення компанія вже відреагувала повідомленням на своєму офіційному сайті “Рішення було прийнято без проведення аналізу ринку та суперечить інтересам українського виноробства. При його прийнятті не врахована жоден з доводів представників нашої компанії. Вважаємо, що дане рішення Антимонопольного комітету України направлено на знищення цілої галузі виробництва вина. Комітет у своєму Рішенні поставив інтереси чужоземних чиновників вище інтересів національного виробника, селян вирощують виноград, споживачів, які неминуче зіткнуться з підвищенням цін, у разі виконання цього Рішення”