Команда Бериславського району виграла Лігу сільських чемпіонів 2018 року з волейболу серед чоловіків

31 березня в бериславському спорткомплексі “Юність” районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбувся фінал обласної Колосіади Херсонщини «Ліга сільських чемпіонів» 2018 року з волейболу серед аматорських команд чоловіків. Змагання проводила територіальна організація громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Херсонській області.

Фінальну вісімку команд склали:

– НІКА Великокопанівська сільська ОТГ

– СОКІЛ Григорівська сільська ОТГ;

– ВИНОГРАДОВЕ Виноградівська сільська ОТГ;

– МАРКЕЄВЕ селищна ОТГ Асканія Нова;

– КОЛОС Іванівська селищна ОТГ;

– НОВОКИЇВКА Каланчацька селищна ОТГ;

– ГРУПА ЗДОРОВ’Я Бериславський район;

– ПІРАМІДА  Скадовський район.

Практично усі матчі проходили у цікавій безкомпромісній боротьбі, часом з непередбачуваним кінцевим результатом. Хоча практично усім командам явно бракувало майстерності. Але ж майстерність – справа наживна, треба тільки хотіти та працювати.

Півфінальні пари склали “Піраміда”, “Група здоров’я “, “Колос” та “Новокиївка” .

У півфіналах “Піраміда” переграла “Колос 2:0 (25:18 та 25:23),  а  “Група здоров’я” з рахунком 2:0 (25:14, 25:15) «Новокиївку”.

У матчі за ІІІ місце іванівці удруге за турнір перемогли “Новокиївку” з рахунком 2:0 (25:20 та 25:11), а у фіналі “Група здоров’я” також удруге перемогла “Піраміду” 2:0 (25:12, 25:19).

Таким чином у результаті проведених змагань чемпіонами «Ліги сільських чемпіонів» обласної Колосіади Херсонщини 2018 року з волейболу серед аматорських команд чоловіків стала команда “Група здоров’я” (керівник Микола Кравченко).

Чемпіонами стали Максим Авраменко, Микола Бойко, Ярослав Онишко, Віталій Пергат, Денис Іванов, Олександр Дурандін, Дмитро Зінченко.

Срібні призери – команда «Піраміда» Скадовський район (керівник Сергій Керекелиця), бронзовий – команда «Колос» Іванівська селищна ОТГ (керівник Анжела Бикова ), на ІV місці  команда «Новокиївка» Каланчацька селищна ОТГ (керівник Ігор Бавус).

Команди, що посіли І – ІІІ місця були нагороджені пам’ятними призами (кубками) і дипломами, а гравці команд – призерів медалями і дипломами ТО “ВФСТ “Колос” у Херсонській області.

А 21 квітня в м. Берислав відбудеться обласна Колосіада Херсонщини «Ліга сільських чемпіонів» 2018 року з настільного тенісу, шахів, шашок серед жінок, чоловіків, ветеранів (жінок і чоловіків), юніорок і юніорів, дівчат та юнаків.