Колишнім працівникам Чаплинського ЦПМСД виплатять заборгованість по заробітній платі

Колишнім працівникам Чаплинського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, який перебуває в стадії ліквідації, виплатять заборгованість по заробітній платі в сумі 1,7 млн. грн.

Відповідні рішення були ухвалені сьогодні на 8-й позачерговій сесії Каховської районної ради.

Депутати одноголосно проголосували за Програму щодо реалізації заходів, пов’язаних із припиненням юридичних осіб, вивільненням працівників комунальних установ, підприємств та закладів Каховського району та внесення змін до показників районного бюджету на 2021 рік.

При цьому голова райради Валерій Брусенський наголосив, що погашення заборгованості не відбудеться найближчими днями, ймовірно — наступного тижня.

— Ми спробуємо максимально прискорити цей процес і можливо, вже наступного тижня колишнім працівникам ЦПМСД перерахують гроші, — підкреслив він.

Всього виплати заробітної плати чекають 57 людей — майже всі вони звільнені.  Працюють лише директор і бухгалтер центру, які входять до складу ліквідаційної комісії.

Щоправда, раніше дехто з працівників ЦПМСД подав позови до суду щодо виплати заборгованості. Якщо вони і надалі наполягамуть на своїх вимогах, без виплат можуть залишатися як вони, так і їхні колишні колеги, адже суд може заблокувати рахунки райради.