Колегія Каховської РДА розглянула фінансові питання

У середу, 25 липня, відбулось засідання колегії Каховської районної державної адміністрації.

Члени колегії розглянули питання про внесення змін до показників районного бюджету, затвердженого на 2018 рік.

Вкотре, необхідність затвердження змін викликана збільшенням обсягів районного бюджету за рахунок додаткових фінансових ресурсів та зміні цільового призначення виділених раніше коштів.

Фактично район отримав додаткові трансферти з державного та інших місцевих бюджетів на суму 5 265,4 тисяч гривень.

Зокрема, 3 513,8 тис. грн – медична субвенція з державного бюджету, 1 038,5 тис. грн – медична субвенція з бюджетів ОТГ, 274,5 тис. грн – з бюджету Зеленопідської ОТГ за рахунок залишків медичної субвенції, 439,0 тис. грн – інша субвенція (Зеленопідська, Роздольнеська, Чорнянська, Любимівська сільські та селищна ради).

На утримання підрозділу в селі Семенівка районної пожежної охорони Роздольненська ОТГ надала 174,5 тис. грн. Кошти підуть на заробітну плату, придбання ПММ та вугілля, страхування пожежників та інші витрати.

Чималі надходження надійдуть і до районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Їх обсяг – 4 859,3 тис. грн.

Нові надходження і в освітній галузі Каховщини. Обсяг коштів на загальноосвітні школи – 216,1 тис. грн (1,2 тис. грн – від Чорнянської сільради, 134,9 – Роздольненської ОТГ, 80 тис. грн – Любимівської ОТГ).

Також 2,8 тис. грн виділила Роздольненська ОТГ на позашкільну освіту, а саме на оплату праці керівникам гуртків.

На Центр надання соціальних послуг Роздольненською сільською радою виділено кошти у сумі 12,6 тис. грн.

Крім цього, на колегії протокольно розглянули питання пов’язані із виконанням актів та доручень, роботою із зверненнями громадян, взаємодії громадських формувань з правоохоронними органами у забезпечені охорони громадського порядку та боротьбі зі злочинністю на території району, роботою медичних закладів по запобіганню захворювання на туберкульоз.

Також до відома була прийнята інформація про стан виконання програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення умов сільського населення «Власний дім».