Каратисти Нової Каховки вдало виступили на міжнародному турнірі в Херсоні

Підопічні новокаховського тренера з кіокушин карате Олега Жирова на мажорній ноті завершують 2018 рік. Минулими вихідними вони взяли участь у традиційному міжнародному турнірі в Херсоні, на який приїхали каратисти Києва, Дніпра, Одеси, Запоріжжя, Полтави, Кривого Рогу та гості з Іспанії.

Спортсмени Нової Каховки загалом вибороли на цьому турнірі більше 20 медалей! Перше місце посіли Ігор Будак, Євгеній Шворак, Андрій Сусь, Михайло Драган, Владислав Казьмирчук, Віталій Павловський, Артем Макаров, Діана Кузьменко, Софія Козлова, Тетяна Франко, Ольга Іщенко, друге – Анатолій Колотилов, Олександр Бердихін, Іван Жильцов, Ігор Майданик, Софія Алексєєва, Марія Правдива, третє – Тимур Чернишевський, Іван Піддубний, Поліна Осіння, Анна Качкарова.

А Михайло Драган ще й отримав приз «За кращу техніку».

До речі, перед початком турніру голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв нагородив почесними грамотами новокаховчан, які стали переможцями цьогорічного Кубку Європи з кіокушин карате.