Кар’єрні маршрути. Сергій Козир про нові робочі місця та перспективи для молоді

Львово, Бургунка, Тягинка, Ольгівка, Миколаївка, Козацьке, Одрадокам’янка – кандидат у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу» Сергій Козир активно зустрічається з виборцями, жителями громад Каховського та Бериславського районів.

Ремонт доріг, тарифи на комунальні послуги, розвиток культури, медицина, створення умов для дозвілля молоді. А ще тарифи на опалення, вартість газу, майбутнє освітньої мережі Херсонщини в умовах децентралізації, водозабезпечення, стан дитячих садків та шкіл. Це основні питання, що непокоять людей. Їх вони і піднімають на зустрічах з Сергієм Козирем.

«Бачу людей поважного віку, які турбуються про молодь, бажають дітям кращого та гідного життя. Кажуть про проблеми з водопостачанням, необхідність ремонту доріг, шкіл, будівництва очисних споруд, відсутність спортмайданчиків, реконструкцію будинків культури – усі ті проблеми, через які у поєднанні з безробіттям, Україна втрачає молодих спеціалістів та надію на майбутнє.

Переконаний, нам потрібно створювати комфортні умови життя, щоб молоді люди мали нормальні кар’єрні маршрути в себе вдома та не виїздили за кордон. А для цього треба будувати інфраструктуру – як мінімум, без доріг до нас не прийде інвестор. Та не з’являться робочі місця. Ми бачимо зміни останніх двох років, і вони продовжуються: будуються дороги, школи, садочки… Я розумію, що ще не всюди. Але впевнений, що «Велике будівництва» дійде до найменших наших сіл. Далі буду усіляко сприяти цьому та лобіювати інтереси кожної громади у Верховній Раді», – зазначив кандидат під час зустрічей.


За матеріалами сторінки Козир Сергій. Слуга Народу – округ 184