Каховський професійний аграрний ліцей отримав техніки на понад 9 мільйонів

У Каховському професійному аграрному ліцеї відбулась урочиста подія з нагоди відкриття навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Тракторист-машиніст сільського виробництва”.


Кабінет міністрів України надав понад 9 мільйонів гривень на придбання сучасної сільськогосподарської техніки та обладнання для аграрного ліцею. 


Навчально-практичний центр створений за рахунок коштів субвенції з державного та місцевих бюджетів з метою оновлення матеріально-технічної бази закладів професійно-технічної освіти та сприяння якісній підготовці робітничих кадрів відповідно до сучасних потреб економіки.

Оновлений центр обладнено такою  сільгосптехнікою: зернозбиральний самохідний комбайн SKIF 280 Superior; трактор ТХА-250-10 “Слабожанец”; трактор УТО-Х804; причіпний культиватор суцільного обробітку ґрунту з робочою шириною захвату 8,2 метри; сівалка Велес-Агро С3М-6 “Ника”; причіпна дискова борона з робочою шириною захвату 4,5 метри та можливістю регулювання кута атаки дисків ; оприскувач причіпний; зернова жатка ZP-63; плуг навісний оборотний 5-ти корпусний.


З приводу цієї події в актовій залі ліцею відбувся святковий концерт.