Каховський хірург – учасник Чемпіонату світу з футболу серед лікарів

З 30 червня по 8 липня  у столиці Чехії Празі відбувається XXIV Чемпіонат світу з футболу серед лікарів.

Понад 1000 лікарів з 22 країн світу боротимуться за звання кращої футбольної лікарської збірної світу.

Лікарський Чемпіонат світу з футболу складається з двох турнірів: Morell Cup – лікарі 25 – 45 років (проводиться у форматі 11 на 11 гравців) та Vogel Cup – лікарі старше 45 років (у форматі 7 на 7 гравців). Українські лікарі будуть представлені у обох турнірах.

Основна лікарська команда України потрапила до групи F, де зустрінеться з лікарями з Венесуели, Аргентини та проведе стикову зустріч з Казахстаном.

Команда Мастерс гратиме в групі А. Суперники: збірні лікарські команди Литви, Німеччини, Великої Британії, Австралії і Ірландії.

Приємно відзначити, що до складу національної збірної України «Мастерс» (вікова категорія 45+) входить наш земляк, хірург Каховської центральної районної лікарні, гравець футбольної збірної команди ветеранів міста Каховки Валерій Баранов.

Також до складу нашої збірної включено ще одного представника Херсонщини – Олександра Кайфеля з Нижніх Сірогоз.

До речі, цього року Валерій Баранов вже ставав срібним призером Чемпіонату України з футболу серед лікарів в складі збірної команди Херсонської області.

Отже вболіваємо за наших та щиро бажаємо їм перемоги на Чемпіонаті світу!

Довідково: Чемпіонати світу з футболу серед лікарів засновані професором-пульмонологом Фераном Морелем з Барселони у 1995 році, проводяться щорічно в різних куточках світу. Українська футбольна асоціація медиків заснована у Києві у 2013 році, з цього ж року національна лікарська збірна України з футболу бере участь у Чемпіонатах світу з лікарів. Найвищі досягнення: Чемпіони світу 2015 року, м. Лонг Біч, США (Vogel Cup), віце-чемпіони світу 2017 року, м. Леоганг, Австрія (Morell Cup).