Каховські поліцейські розшукали підлітків, які втекли з дому

Про зникнення у місті Каховка 17-річної дівчини в поліцію повідомили її батьки. Дівчина залишила їм записку, у якій вказала, що їде до свого хлопця. На зв’язок вона не виходила і батьки хвилювалися. Працівники поліції встановили особу хлопця та зв’язалися з його батьками. З’ясувалося, що неповнолітня була у них вдома у місті Нова Каховка. Батько забрав доньку, поліцейські провели з дівчиною профілактичну бесіду. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

В поліцію звернулися опікуни 14-річного хлопця. Вони повідомили, що неповнолітній кілька днів не з’являється вдома. Родина проживає в одному з сіл неподалік від Каховки. Весь цей час опікуни намагалися самостійно  розшукати хлопця, але марно.

Працівники ювенальної превенції поспілкувалися з друзями хлопчика і встановили, що він може знаходитися у місті Каховка, де раніше проживав з рідною мамою. Працівники поліції розподілилися на кілька пошукових груп, відпрацювали місто і виявили хлопчика на березі річки у компанії однолітків. З дитиною було все добре.

Неповнолітній пояснив, що сумує за друзями, тому поїхав у Каховку. Він розповів, що ночував у різних друзів, а вдень гуляв. У відношенні опікунів хлопця ювенальні поліцейські склали адміністративний протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» КУпАП.