Каховські поліцейські попалися на хабарі

Досудовим розслідуванням встановлено, що інспектор сектору реагування патрульної поліції Каховського ВП ГУНП в Херсонській області Т. вимагала у своїх інтересах неправомірну вигоду від громадянина за не притягнення останнього до адміністративної відповідальності.

Так, встановлено, що на початку квітня поліціянтка склала на громадянина склала протокол про порушення правил дорожнього руху. При цьому, у зв’язку із складанням вказаного протоколу вона у чоловіка вилучила свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу – автомобіля ГАЗ 3110.

В ході подальшого спілкування, в період з 10 по 15 квітня, Т. повідомила чоловіку, що згодна йому допомогти у поверненні свідоцтва про реєстрацію автомобіля та в питанні не притягнення останнього до адміністративної відповідальності.

Так, зі слів представниці правоохоронних сил, за те щоб отримати назад свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, він мав надати їй 2 тисячі гривень.

Крім того, поліціянтка пояснила, що протокол, який вона склала на нього, вже направлений в суд, але вона має можливість вплинути на співробітників суду (яким саме чином та на кого саме вона не повідомляла) з метою, щоб його взагалі не притягували до адміністративної відповідальності. Однак за це він вже має заплатити їй винагороду у розмірі штрафу за відповідне правопорушення – 10-12 тисяч гривень.

Під час зустрічі у громадському місці міста Каховка громадянин передав Т. гроші в сумі 2 тисячі гривень та отримав від неї свідоцтво про реєстрацію автомобіля.

При цьому, під час зустрічей поліціянтки з чоловіком був присутній інспектор сектору реагування патрульної поліції Каховського ВП ГУНП в Херсонській області Д.,, який під час отримання грошових коштів виступав як посередник.

23 травня був проведений обшук службового приміщення сектору реагування патрульної поліції, під час якого вилучено оригінали протоколів та постанов, посвідчення водіїв та свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів.

В ході огляду вищевказаних предметів встановлено, що вони перебувають у фактичному володінні, користуванні та розпорядженні службовими особами сектору реагування патрульної поліції Каховського ВП ГУНП в Херсонській області.

Також були проведені особисті обшуки інспекторів, їх робочі місця, транспорт та житло. Було вилучено дуже багато цікавого матеріалу. Наразі слідство триває.