Каховські комунальники знов «засвітились» у п’яних пригодах на дорозі

Сьогодні, 29 листопада, близько 17:30 сталося ДТП на житловому масиві Свєтлово за участю директора одного із каховських комунальних підприємств.

«Фіат» сірого кольору, між іншим службове авто місцевого комунального підприємства «КТП», в’їхав у зелений «Мерседес».

Свідки, учасники та очевидці події запевняють, що за кермом службового «Фіату» був сам директор КП «КТП» Олександр Зайцев. Та навіть більше – водій нібито ганяв за кермом у м’яко кажучи  нетверезому стані.

Олександр Зайцев, в свою чергу, заперечує той факт, що перебував за кермом і їхав разом із водієм, який збіг з місця пригоди.

Та цього чомусь ніхто не бачив. Більш того, свідки пригоди запевняють, що мають фото та відео докази того, як директор КП «КТП» виходив із-за керма.

Нагадаємо, не так давно, 10 жовтня, працівники поліції спіймали за кермом п’яного водія – головного інженера того самого КП «КТП» Володимира Ступіна. Тоді п’яний водій намагався «вирішити питання» і, на щастя, принциповість представників органів спрацювала на вищому рівні – зам’яти комунальнику нічого не вдалось.

Тепер, постраждалі у ДТП та свідки хвилюються про те, аби керівник того самого КП Олександр Зайцев не «пішов шляхом» свого підлеглого Володимира Ступіна, Адже лінію захисту Зайцев почав вибудовувати одразу на місці: не даючи свого водійського посвідчення, заперечуючи факт знаходження за кермом та спростовуючи стан алкогольного сп’яніння.

Автор фото/видео Сергей Макогон