Каховське управління освіти завищувало ціни на будівництві спортивних майданчиків

В результаті роботи тимчасової контрольної комісії по перевірці комунальних установ, організацій та закладів Каховської міської ради затвердженої рішенням сесії міської ради від 28.01.2021 року вже виявлено чисельні необґрунтовані витрати при будівництві об’єктів управлінням освіти.

Зокрема, висновки судових експертів, які провели дослідження використання коштів та затрачених матеріалів встановили не відповідності на будівництві баскетбольного майданчика біля Каховського ДЮСШ, легкоатлетичного залу в підвальному приміщенні ДЮСШ та спортивного майданчика в школі №1.

Так, при реальній вартості будівництва баскетбольного майданчика близько 126 тис. грн, на нього було витрачено 260 тисяч. Збільшення необґрунтованих видатків в управлінні освіти змогли просто додавши не потрібні будівельні матеріали та роботи у кошторис.

Зокрема, мали використати близько 0,7 кг розміточної фарби, але згідно з кошторисом витрачено було 135 кг фарби. Тобто з бюджету було використано тільки на фарбу 34 тис. грн, замість необхідних 250 грн. Цікаво, що можна було насправді «побілити» на ці кошти?

Ще один приклад сфальшованих витрат – пігмент для фарбування гумової крихти. Управління освіти списало 200 кг, що коштує 13,6 тис. грн, при необхідних та використаних — 13 кг. Так само сталося і з розчинником. На папері управління використало аж цілих 800 кг з необхідних — 23 кг.