«Каховська Зоря» бореться за власне право існування

Майже 3 роки комунальна газета «Каховська Зоря» бореться за право реформування, що надано їй законом. Та Каховська районна рада за цей час не спромоглася бодай винести питання про роздержавлення на засідання сесії.

Сьогодні, 13 березня втретє колектив редакції побував на судовому засіданні вже в апеляції. Що ж вирішила Феміда?

Сьогодні вже в апеляції працівники «Каховської зорі» довели, що райрада зобов`язана вийти зі складу співзасновників без жодних «але».  Отже судове рішення набуло законної сили і обов’язкове до виконання. Тепер  всі критикани і політичні посіпаки, які займаються травлею нашої газети на замовлення своїх політичних босів, мають визнати, що журналісти «Каховської зорі» і їх право на вільну від місцевої влади пресу під захистом Закону!!!  Сподіваємось на здоровий глузд і єдність депутатів райради щодо виконання рішення суду, навіть незважаючи на особисте небажання Тертичної і Салтикова діяти у правовому полі”, – прокоментувала ситуація після чергового судового засідання головний редактор «Каховської Зорі» Жанна Кисельова.Нагадаємо, що газета звинувачує чиновників та представників однієї із політичних сил у тиску та крадіжці власної назви. 

Комунальну газету звинувачують у порушенні прав інтелектуальної власності й забороняють використовувати назву газети. Із такою претензією до ЗМІ та місцевої районної ради звернулося ФОП «Назарова О. В.», що, виявляється, стало ліцензіатом знаку для товарів та послуг «Каховська зоря». 

Представники редакції, в свою чергу, звинувачують Оксану Назарову, очільницю Каховської районної організації БПП, у тиску на журналістів, які відмовляються перетворювати своє видання на партійну брошуру. 

По допомогу колектив видання вже звернувся до Національної спілки журналістів України. Та віз, на жаль, і досі там, де був.