Каховська «Тачанка» запалила навіть у негоду

В Каховці відбувся 11-й Міжнародний мотофестиваль «Тачанка».

Незважаючи на негоду, періодичний дощ, протягом 3-х днів Каховка стала домівкою для байкерів з різних міст України. Адже, прихильники та власники сталевих коней вже встигли стати не просто гостями чи резидентами фестивалю, а справжньою сім’єю. 11-й Міжнародний мотофестиваль «Тачанка»  зібрав усю мото-тусовку з 38 по 30 липня на березі Каховського водосховища.

Організатори заходу – ММГО Мотоклуб «Колеса Дракона» та відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради.

Та головна мета заходу – це зустріч однодумців, вже старих друзів, а також знайомство із новими людьми, живе та щире спілкування, позбавлених будь-яких проблем  та негараздів. Вільні, веселі та відкриті зустріли цей фестиваль під гаслом «Незалежність понад усе!». 

Вже за традицією на всіх учасників та гостей чекала насичена програма: екскурсія, фестивальні конкурси, мотопарад вулицями міста, смачний козацький куліш.

Високий градус та справжні гарячі серця охолоджували мокрою дискотекою від каховських рятувальників. Вечірній настрій створювали музичні гурти  Red Fox (Каховка), I.C. People (Херсон),  Ракета (Одеса),  [М.Т.] (Каховка), Крыголам (Херсон), Хоть бы шо (Николаев), Logus (Новая Каховка), Colimator(Новая Каховка) та дискотека.

фото: Егор Милгородский