Каховська райрада передала майно у комунальну власність територіальних громад

Каховська районна рада ухвалила ряд рішень стосовно безоплатної передачі нерухомого та рухомого майна спільної власності тергромад району у комунальну власніть окремих територіальних громад.

Зокрема, колишне районне майне було передане Каховській і Таврійській міським, Верхньорогачицькій, Чаплинській, Асканія Нова селищним,  Присиваській та Хрестівській сільським ТГ.

Один об’єкт у Чаплинці райрада передала у державну власніть — на баланс війської частини 2161.

Рішення по колишньому районному Центру по обслуговуванню закладів освіти, на який претендують Каховська і Зеленопідська громади, рада не ухвалила. Доля цього об’єкту вирішуватиметься на одній з найближчих сесій.

Також районні депутати затвердили переліки об’єктів спільної власності територіальних громад Каховського району. Голова районної ради Валерій Брусенський нагадав, що це об’єкти, які не функціонують або потрібні для забезпечення роботи ради. Адже, згідно чинного законодавства, єдиним джерелом доходів райрад є надходження від плати за оренду районного майна.

Таким чином, Каховська райрада виконала вимоги закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» про передачу до 1 липня поточного року територіальним громадам районного майна, яке знаходиться на території цих громад.