Каховська районна рада провела останню в цьому році сесію

Депутати Каховської районної ради 22 грудня зібралися на 12-ту, останню в цьому році сесію. В ході її роботи вони розглянули та ухвалили 9 рішень.

Про це повідомляє сайт районної ради.

Розпочалася сесія з питань, пов’язаних зі змінами в складі депутатського корпусу. Голова регламентної комісії Сергій Карпеченко озвучив інформацію районного тервиборчкому про визнання повноважень та реєстрацію нового депутата. Ним став Вадим Сайдулаєв, наступний за черговістю кандидат від партії «Слуга народу». Він замінив в раді Тетяну Арнаут, яка склала повноваження у зв’язку з переїздом до іншого міста.

Очільник ради Валерій Брусенський вручив депутатський значок Вадиму Сайдулаєву, який подякував за довіру та пообіцяв не підвести своїх виборців.

Рада включила нового колегу до складу постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку.

На 12-й сесії районні обранці ухвалили програму соціального, економічного та культурного розвитку й районний бюджет на 2022 рік. Також рада вирішила передати в оренду через систему «Prozorro» три об’єкти спільної власності територіальних громад Каховського району.

Наприкінці пленарного засідання депутати заслухали звіт Валерія Брусенського.  Підводячи підсумки  діяльності ради, він відзначив депутатів, які взяли участь у всіх сесіях. Це Оксана Якубова, Павло Ярмій і Олександр Курас, яким голови ради вручив подяки. 

«Головним нашим з вами досягненням вважаю збереження дієвої районної ради. Хочу подякувати всім депутатам, всім фракціям, апарату районної ради за зважену роботу, небайдужість, пропозиції і готовність працювати», — завершив звіт Валерій Брусенський.