Каховська громада завершила велике прибирання

Два дні поспіль на весняну толоку виходили мешканці Каховської громади, щоб прибрати берегові лінії, парки, сквери та узбіччя доріг. Загалом до великого прибирання долучились близько 400 людей.

Підрозділи міськради, каховські депутати, колективи комунальних підприємств, управлінь фінансової та культурної сфери, козаче об‘єднання, Міський центр зайнятості, територіальний центр надання допомоги, мешканці сіл Роздольне, Коробки, Малокаховка, підприємці та звісно небайдужі люди всі вийшли на берег, вулиці, стадіони, виїхали за територію міста, щоб навести лад.

В результаті прибирання узбіч вздовж семенівської траси від Тачанки до полігону ТПВ, і далі аж до Роздольного, дороги на Коробки, вздовж Малокаховки аж до кільця на об’їзну трасу; від Сосновки вздовж лісу і до Свєтловського пляжу, через рятівну станцію до площі Таврійських ігор, від ХПП і до дендропарку, від Дівчини у шинелі 1 до Любимівки по береговій лінії, – каховчани зібрали декілька тонн сміття. Гори мішків сміттєвози КП КТП вивозили на сміттєзвалище.