Каховська ЦРЛ поповнилась новим обладнанням

Каховська центральна районна лікарня  поповнилась новим обладнанням.

Так, за рахунок місцевих бюджетів і спонсорської допомоги закуплено обладнання на 3 мільйони 570 тисяч гривень.

Першочергово придбали все необхідне  для надання невідкладної допомоги, у тому числі, новонародженим. Зокрема, вже декілька місяців функціонують інкубатор для немовлят з монітором, неонатологічний пульсоксиметр, стіл санітарної обробки новонароджених, інфузомати.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії дооснащене моніторами пацієнта та пульсоксиметром.

Для надання якісної і безпечної анестезіологічної допомоги при оперативних втручаннях придбано апарати штучної вентиляції легень «Малятко» та «Бриз».

Для поліпшення діагностики захворювань закуплені сучасний апарат УЗД, 12 канальний ЕКГ-комплекс «Кардио», електрокардіографи Юкард, що дало змогу забезпечити поліклініку, інфекційне та неврологічне відділення ЕКГ дослідженням. 


Крім цього, придбано кисневі концентратори у педіатричне, терапевтичне відділення, а також анестезіології та інтенсивної терапії дало змогу використовувати кисневу терапію пацієнтам, які мають порушення дихальної функції або страждають серцевою недостатністю і є аналогом системи централізованої подачі газів.

В лікарні з’явився апарат «Надія-2», що призначений для різання та коагуляції м’яких тканин і судин з без анестетики при проведенні операцій в умовах поліклініки.

Для транспортування, перекладання пацієнтів з обмеженням руху в реанімаційному та неврологічному відділенні встановлені підйомники.

Поповнили обладнання не тільки для забезпечення медичної допомоги, а й інформаційного забезпечення відділень та структурних підрозділів лікарні. Зокрема, комп’ютеризували 20 робочих місць.