Каховська чиновниця отримала 11 посадових окладів премії

За словами секретаря Каховської міської ради Ірини Гончарової, начальниця управління освіти Каховської міськради Олександра Аркуша отримала 60 тис. грн премії  за 16 робочих днів у березні 2020 року.

Як розповіла на черговій сесії Каховської міськради 25 березня секретар міської ради Ірина Гончарова, премія тоді нараховувалась за розпорядженням тодішнього міського голови Андрія Дяченка, на підставі подання управління освіти, що було підписане начальником планово-­економічного відділу.

«Колишній міський голова Андрій Дяченко підписав два розпорядження про виплату Аркуші двох премій по 30 тис. грн. Зокрема, з нагоди 8 березня і за підсумками роботи за місяць. Підставою для преміювання у документах вказане подання начальниці планово-економічного відділу управління освіти. Проте, як вказала вона у своїх поясненнях, жодного подання з цього приводу вона не готувала і на обох цих документах стоять не її підписи. За цим фактом міська рада вже подала звернення про вчинення злочину до поліції та прокуратури», – говорить Ірина Гончарова.

На разі, перевірка комунальних установ, організацій та закладів Каховської міської ради затвердженої рішенням сесії міської ради від 28.01.2021 року триває. І перші ж її результати вже вказали на безпідставні розтрати коштів платників податків чиновниками в управлінні освіти.

Більше читайте – Каховське управління освіти завищувало ціни на будівництві спортивних майданчиків.