Каховка з розмахом відзначила День сім’ї

У Каховці 12 травня вперше в програмі традиційного святкування «Дня матері», який цього року проходить під гаслом «Міцна родина – щаслива Україна», відбулась акція – громадська хода, під назвою – «Всі разом за сім’ю»!.

Акція зібрала велику кількість каховчан, які рушили від МПК «Меліоратор» до РБК ім. Фрунзе. Серед учасників – сімейні пари, родини з дітьми, молодь і люди старшого віку.

Ініціаторами проведення святкової акції виступили громадські організації, християнські церкви, благодійні фонди, відділ культури (МПК «Меліоратор»), відділ освіти, а також, активна громадськість міста Каховки та Каховського району. 

Мета проведення акції – показати спільноті, що каховчани, а разом з ними і всі прогресивні українці, виступають за традиційну сім’ю і сімейні цінності. І саме в цьому полягає краще майбутнє країни.

Далі святкування продовжились в центрі міста низкою заходів: музичний флеш-моб, святковий концерт, батути, майстер-класи, сімейні квести, веселі ігри. Також для малечі та їх батьків працювали цікаві фотозони, мали змогу гості свята пригостись солодощами, працював святковий ярмарок.

Чудове сімейне свято надзвичайно сподобалось каховчанам. Діти та їх батьки весело й активно провели час, отримали величезне задоволення від заходу і з захопленням підтримали ідею проводити такі теплі родинні зустрічі частіше.