Каховка включена до арткаравану «Чумацький шлях»

Каховка включена до арткаравану «Чумацький шлях» в рамках проєкту «ШЛЯХ/YOL».

Каховка включена до арткаравану «Чумацький шлях» в рамках проєкту «ШЛЯХ/YOL», метою якого є повернення на історично-духовну мапу України прадавній шлях чумаків, що об’єднував материкову Україну і Крим, український і кримськотатарський народи.

У неділю, 11 липня, відбулась зустріч з організаторами та волонтерами проєкту «ШЛЯХ/YOL». Обговорили організаційні питання. Проведення події у м. Каховка заплановано на серпень місяць.

Це масштабний мультидисциплінарний проєкт. Ініціатива, що об’єднала найвідоміших кримських татар і багатьох українців, таких як Джамала, Рустем Скибін, Петро Гончар, Володко Кауфман, Світлана Ляховець та інші, які у співтворчості реалізують культурно-мистецький проєкт.

Проєкт складається з семи подій, що представляють різні сектори.

В рамках цього проєкту планується встановлення пам’ятного каменю з QR-кодом на орієнтовному місці, де знаходилась фортеця Іслам-Кермен (локація визначена науково-проектною документацією «Історико-архітектурний опорний план м. Каховка Херсонської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони памʼяток та історичних ареалів»).