Каховчан запрошують на толоку до соснового бору

Із зниженням температури на вулиці завершився і сезон відпочинку у сосновому борі. А от після «активностей» каховчани залишили купу сміття по собі. Забруднені «зелені легені» міста чим тільки можливо: поліетилен, пластик, папір, шприци, шмаття та багато іншого.

«Вже не один рік поспіль каховчани, які хочуть бачити наші сосни чистими, привабливими і безпечними за власною ініціативою беруться за прибирання лісу. Пропоную продовжити цю традицію у колі друзів, товаришів, однодумців, небайдужих до краси і чистоти природи людей – у неділю, 30 вересня. Мішками для збору сміття забезпечу, транспорт для вивозу якого пообіцяв забезпечити заступник міського голови Олег Кожем’якін. А з мене у кінці маршруту прибирання – смачна юшка! Тож запрошую небайдужих до співпраці», – закликає містян депутат Каховської районної ради Олександр Бойко.

Місце зустрічі – біля гаражного кооперативу поблизу Соснівки о 10 ранку.

За прогнозами синоптиків температура повітря очікується близько +200, без опадів. Отже, така добра справа, як прибирання соснового бору, може стати для кожного каховчанина чудовою можливістю провести останні сонячні та теплі дні на свіжому повітрі.