Ювілейний ХV фестиваль «Купальська ніч» відбувся в Присиваській громаді

Ювілейний ХV фестиваль народної творчості «Купальська ніч» відбувся 6 липня в Присиваській територіальній громаді. Про це повідомляє місцева сільська рада.

Піснею «Над Україною» у виконанні Крістіни Іноземцевої розпочався ХV фестиваль народної творчості «Купальська ніч» в Присиваській територіальній громаді, який пройшов 6 липня біля ставу в с. Григорівка Каховського району Херсонської області.

Цього року на фестивалі виступили учасники художньої самодіяльності з сіл Присиваської, Чаплинської, Хрестівської, Тавричанської територіальних громад, міст  Херсон, Каховка та Миколаїв. На фестиваль завітав спеціальний гість – Валерій Юрченко. У його виконанні можна було почути пародії на відомих російських та українських виконавців.  Одна з особливостей пародиста — мелодію для своїх пародій він залишає оригінальну, а текст бере відомих українських пісень або використовує авторські вірші.

Також для усіх учасників та гостей фестивалю функціонувала виставка – ярмарок майстрів декоративно-прикладного мистецтва з смт Чаплинка, м. Нова Каховка та Миколаївської області.

Для охочих зробити цікаве фото було встановлено фотозону, на якій зображена затока Сиваш.

Під виконання Наталією Кавковською пісні «Гуляй, народ!» яскравим феєрверком завершилась концертна програма фестивалю. Після чого розпочалась дискотека, яка тривала до 5 ранку.