Юрій Гусєв очолив Укроборонпром. Обов’язки голови Херсонської ОДА виконуватиме Сергій Козир

Президент Володимир Зеленський звільнив Юрія Гусєва з посади голови Херсонської обласної державної адміністрації та призначив його генеральним директором державного концерну «Укроборонпром».

Виконувати обов’язки голови ХОДА буде Сергій Козир.

Відповідні укази глава держави підписав сьогодні, 3 грудня.

Нагадаємо, що Юрій Гусєв очолював Херсонщину майже 15 місяців — з 11 липня 2019 року. 

Сергій Козир працював на посаді заступника голови Херсонської ОДА з питань регіонального розвитку, інфраструктури та екології з 5 вересня 2019 року. На цю посаду призначений через конкурсний відбір «Lift».

Біографічна довідка. Козир Сергій Вячеславович, народився 20 червня 1984 року в Донецьку. Освіта вища — закінчив Донецький національний технічний університет за спеціальностями “Розробка родовищ корисних копалин” (2007 р.) та “Фінанси” (2009 р.), Донецький національний університет (2014 р.), «Правознавство».

У 2004-2019 рр. працював на різних посадах шахтоуправління «Трудівське», шахти «Жовтневий рудник», шахти імені М.І.Калініна ДП «Донецька вугільна енергетична компанія», в управлінні та керівництві цієї компанії, в шахтоуправлінні імені Героїв космосу та шахтоуправлінні «Дніпровське» ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля».

У 2019 р. — радник патронатної служби Херсонської обласної державної адміністрації, у вересні того ж року призначений заступником голови Херсонської ОДА.