Юнацька команда «Енергії» виграла чемпіонат області з футзалу

Новокаховська команда «Енергія» стала переможцем чемпіонату Херсонської області з футзалу серед юнаків 2004-2005 рр. народження.

В змаганнях брали участь 26 команд, чемпіонат проводився в три етапи. До фінальної частини, яка минулили вихідними пройшла в Бериславі, вийшли 8 команд. З них визначилися чотири півфіналісти: херсонські «Кристал», «Освіта-2004», «Освіта-2005» та новокаховська «Енергія».

В напруженому півфіналі новокаховчани в серії пенальті здолали «Кристал» (основний час завершився з рахунком 2:2). Для визначення переможцям командам знадобилось дев’ять спроб! 

У фінальному матчі юні футболісти «Енергії» здобули вольову перемогу над «Освітою-2004». Рахунок відкрили херсонці, але вихованці тренера Анатолія Бакуліна зібралися і відповіли трьома голами у ворота суперника. В підсумку 3:1 і золоті медалі чемпіонів області.  

Третє місце посіла «Освіта-2005», яка обіграла «Кристал».

Склад переможців: Данііл Андрющенко, Антон Бордун, Герман Бордун, Матвій Бордун, Андрій Веретенніков, Владислав Данченко, Темір Джамдархан, Максим Зубов, Владислав Оболєнцев, Данііл Пишний, Тарас Рахмілевич, Василь Рочняк, Володимир Серебрянський,  Данііл Юзвенко.

Нагадаємо, що в грудні 2018 року новокаховська «Енергія» під керівництвом Анатолія Бакуліна виграла міжнародний турнір Christmas Cup у Львові.