Як в селі на Херсонщині “втерли носа” обласному центру

У місті Херсоні фонтанів не багато, а такого красивого, сюжетного та ще й з підсвітленням – як у селі Щасливцеве на Арабатській стрілці Генічеського району, то взагалі на сьогодні немає. Тут обласному центру точно “втерли носа”…

Нещодавно в парку с. Щасливцеве встановили світловий фонтан у формі “Посейдону”, який за давньогрецькою міфологією є богом моря.

Головний архітектор Щасливцевської сільської ради Максим Борідко розповів про головну ідею фонтану, технічні моменти його будівництва: “Оскільки у парку с. Щасливцеве більшість об’єктів дозвілля витримані у морському стилі (наприклад, сцена – у вигляді велетенської мушлі, великий корабель), і так як ми живемо на березі Азовського моря, то вирішено і фонтан встановити морської тематики”.

Виконувало будівництво ПП Пушинін І.А. з Нової Каховки. Досвід роботи цього скульптора – більше 5 років, будівництвами фонтанів він займався у Маріуполі, Новій Каховці, Донецьку, а також у країнах ближнього зарубіжжя.

Будівництво фонтану тривало близько двох місяців, він побудований за кошти Щасливцевської сільської ради на суму 298 тыс. 33 грн. Фонтан із підсвітленням буде працювати щоденно у вечірній час, – повідомляють у Щасливцевській сільській раді.

Це перший фонтан, встановлений на території Щасливцевської сільської ради у громадському місці. Сільська влада поступово розвиває курортну інфраструктуру своїх населених пунктів, створюючи нові об’єкти благоустрою та дозвілля.

“Дуже важливо, щоб наш курортний край, наша Арабатська Стрілка, становилася все більш комфортною і привабливою для мешканців та відпочиваючих”, –зазначає Щасливцевський сільский голова Віктор Плохушко.

джерело