Як у Новій Каховці відзначатимуть День міста

День міста в Новій Каховці цьогоріч святкуватимуть в суботу, 29 вересня. 


Напередодні, у п’ятницю, відбудеться низка цікавих заходів:


10.30 – відкриття виставки «Таврійський ярмарок» біля ТРК «Оскар» (вул. Французька, 55). Виставка працюватиме з 27 по 30 вересня.


12.00 – командний чемпіонат світу з силового екстриму, в якому приймуть участь спортсмени України і 8 інших країн світу (центральна площа міста).


14.00  – урочистості та святковий концерт з нагоди підписання угоди з містом-побратимом Дрогобичем (Палац культури).

Відзначати головне міське свято в Новій Каховці розпочнуть 29 вересня, о 10.00, на Центральні площі міста. Тут проходитимуть виставки, конкурси, виступи творчих колективів, різноманітні майстер-класи, презентації учбових закладів, конкурс на кращу рибацьку юшку, виступи фольклорних та дитячих колективів. В заходах прийме участь офіційна делегація та творчі колективи з міста Дрогобич (Львівська область). 


Вечірній блок святкової програми розпочнеться о 15.30 великою театралізованою ходою від кінотеатру «Юність» до Центральної площі.

Святкові заходи та урочистості розпочнуться о 16.00. На новокаховчан чекає насичена цікава програма з вітаннями, врученням подарунків городянам за значні внески у розвиток міста, студентськими та шкільними яскравими флеш-мобами, привітаннями весільних пар, виступами місцевих виконавців та гостей міста.

По завершенню свята – святковий феєрверк (21.00).

Зірковими гостями цьогорічного Дня міста стануть:


– 19.30 – вокально-інструментальний ансамбль «Лейся, песня!» (м. Київ)


– 21.10 – учасник шоу «Х-фактор» рок-гурт «Барахта» (м. Київ).