Іван Вінник зустрівся з новокаховчанами та молоддю села Веселе

У суботу команда кандидата в народні депутати Івана Вінника поєднала відпочинок із робочими зустрічами в Новій Каховці. Про це Іван Вінник написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

«Першу половину дня провели на річці Козак, в мальовничій Миколаївці Бериславського району. Надзвичайно чиста проточна вода, захоплюючі краєвиди плавень та запливи у відкритій воді проток додали настрою та позитиву.

На вечір були заплановані зустрічі в моїй рідній Новій Каховці.

Мешканці будинку на Букіна, 24, спостерігаючи в Facebook за діяльностю нашої команди, поцікавилися алгоритмом співпраці з фондом з метою облаштування дитячого майданчика в своєму дворі.

Приємне враження залишилося після зустрічі на Робочому мікрорайоні Нової Каховки, де представник учнівського колективу ПТУ 14 подякував за заміну вікон в спортивній залі, що наразі триває.

Закінчили ми день весело – відвідуванням молодіжної дискотеки в с. Веселе, де місцева небайдужа молодь організації «Зміни починаються з Тебе» влаштувала вечірку за підтримки нашої команди. В своєму звернені до молоді, я поділився своїм життєвим досвідом та дав свій рецепт успіху – «будь першим, чим би не займався, тоді успіхі та перемоги завжди будуть з тобою».

Вогонь радощів в очах хлопців та дівчат палав не гірше ніж зорі святкового феєрверку, яким закінчився вечір в Веселому.

Рухаємося вперед!»