Іван Вінник: «Чи варто маркувати добрі справи табличками?»

Кандидат у народні депутати України Іван Вінник (виборчий округ 184) коротко прозвітував у Фейсбуці про роботу своєї команди в Новій Каховці.

«Під час зустрічей з виборцями в моєму рідному місті мені останнім часом усе частіше ставлять запитання: «А що ви зробили для Нової Каховки?». На мій погляд, ми з моєю командою зробили чимало. І хоча я був упевнений, що про наш вклад у розвиток міста вже все давно відомо, на численні прохання хочу ще раз коротко прозвітувати про мою роботу в місті Нова Каховка.


Ключові проекти, які було реалізовано:


1. Реконструкція Палацу культури у м. Нова Каховка


Після того, як будівля Палацу культури вщент згоріла у 2007 році ніхто особливо не поспішав шукати кошти на її відновлення. Нам на відповідні потреби вдалось виділити близько 14 мільйонів гривень. Завдяки цим коштам та зусиллям кваліфікованих будівельників стало можливим відновлення первинного архітектурного стилю культурної пам’ятки. Урочисте відкриття Палацу культури відбулось у лютому 2017 року і було приурочено до 65-річчя міста. Створено комфортні умови для праці 34 творчих колективів, 11 дитячих хореографічних груп, а також для розвитку культури і мистецтва в регіоні та культурного збагачення мешканців міста.

2. Обладнання для Центральної міської лікарні


Забезпечення належного рівня здоров’я та благополуччя моїх земляків я завжди вважав пріоритетом. Тому, наша команда постійно спрямовує зусилля на виділення коштів задля закупівлі обладнання для лікарень, ФАПів та центрів медико-санітарної допомоги. Для Новокаховської міської лікарні придбано: дизельну електростанцію Inmesol на 160 кВт та рентгенівське обладнання флюорографа загальною вартістю близько 2,5 млн. гривень. У процесі знаходиться виділення коштів на закупівлю УЗД-апарату з доплер-функцією та рентген-апарату.


3. Заходи, спрямовані на очищення р. Дніпро від нечистот


Розпочато реконструкцію очисних споруд м. Берислав. Ми захистили цей масштабний проект вартістю в 75,5 мільйонів гривень, з яких у червні цього року Кабінетом Міністрів України на рахунки місцевого бюджету вже перераховано перший транш обсягом 8,5 млн. грн. Реалізація таких заходів напряму впливає на здоров’я населення міста Нова Каховка. Так, в результаті проведення відповідних робіт Каховське водосховище очиститься від промислових та побутових викидів Берислава, звідки вони зазвичай потрапляли в річку Дніпро та у Чорне море.


4. Ремонт та обладнання освітніх закладів


Виділено близько 3 мільйонів гривень на проведення капітальних ремонтів у Будинку дитячої творчості, ясла-садку №7 «Ромашка», ясла-садку №6 «Теремок», дитячій музичній школі, ЗОШ №3 та №6, для облаштування комп’ютерного класу у ЗОШ №6 та для закупівлі обладнання для міського відділу освіти. Крім того, ведеться активна робота у напрямку реалізації енергозберігаючих заходів (утеплення приміщення та заміни віконних блоків) у ЗОШ №10. На останньому засіданні Урядом вже виділено на такі заходи 2 млн. грн.

Проводячи передвиборну агітацію в окрузі, мої конкуренти часто використовують проти мене той аргумент, що зазначені вище здобутки реалізовані не за мої власні кошти, а за кошти Державного бюджету України і що залучення цих ресурсів не потребує зусиль.


Дійсно, моя команда використовує усі передбачені законодавством механізми залучення коштів. Не думаю, що для освітян, медиків, працівників культури, соціальної сфери та жителів міста має значення походження грошей. Результат же говорить сам за себе.


При цьому, порядок залучення відповідних коштів потребує суттєвих зусиль, знань та активної роботи. А ті, хто кажуть, що це робиться «легко і невимушено» нехай дадуть відповідь на питання: «Чому до мене ніхто не залучав цих коштів та не реалізовував таких проектів?».


Більше того, численні соціальні проекти для дітей та обдарованої молоді реалізовано за сприяння Благодійного фонду Івана Вінника. Але ми «НЕ МАРКУЄМО ДОБРІ СПРАВИ ТАБЛИЧКАМИ», оскільки піар на таких проектах перекреслює їх благодійну спрямованість.


Крім того, до ресурсів, направлених на розвиток Нової Каховки, вважаю, можна віднести також час та енергію усіх учасників нашої команди. У своєму житті я через день чую слово «неможливо», а ми це робимо! Не потрібно шукати відмовки, треба реалізовувати усі можливості для регіонального розвитку.

Рухаємося вперед!

P.S. Усім бажаючим порахувати мої власні ресурси, вкладені в розвиток Нової Каховки нагадаю таке. У далекому 2007 році мною засновано найпотужніший в Україні завод по виробництву газобетону ТОВ «Енерджі Продакт» (раніше – ТОВ «Завод будівельних матеріалів №1»), який досі залишається одним з найбільших платників податків у місті. На підприємстві працює більше 300 працівників, офіційна заробітна плата яких складає близько 8 тис. гривень. У будівництво та розвиток заводу вкладено як мої власні кошти, так і кошти, залучені під мою персональну поруку. І це найбільша приватна інвестиція у місто Нова Каховка з часів незалежності України», – підкреслив Іван Вінник.