Як живуть окуповані Каховка і Таврійськ

Директорам шкіл прийшло повідомлення про те, що з 1 вересня 2022 роки школи переходять на російські освітні програми. Влітку всіх вчителів насильно звозитимуть до Криму “для перепідготовки”. Російські окупанти навіть не приховують, що вони окупанти і прийшли нищити все на українській землі. Включаючи освіту.

Про це повідомляє журналіст Олег Батурін.

Ціни на все виросли в рази, на деякі товари в десятки і кілька десятків разів. Продукти купити стає все більшою проблемою. Черги за елементарним – сиром, сметаною, маслом – величезні. Купують по “стаканчику”: у людей проблеми з готівкою. Та й дорого. В АТБ продають залишки товарів (вино, батарейки, презервативи). Всюди – безліч російських продуктів. Усе дуже дороге і низькоякісне. Продають ці товари наближені до Ханика(місцевий колаборант Валерій Саїтов) особи, в дикунських антисанітарних умовах. Люди беруть. Змушені.

В містах панує атмосфера тотального страху, тотального терору. Люди бояться виходити зайвий раз на вулицю, зайвий раз ввечері і вночі вмикати світло. Вулицями роз’їжджають розлючені російські виродки, спрямовують світло у вікна, щось роздивляються.

– Мого сина-підлітка все це настільки налякало, що вночі, уві сні, він почав кричати. Ніколи з ним такого не було, – розповіла жителька Каховки.

– Російські окупанти звільнили наше місто – від ліків, від продуктів, від бензину, від звичайних речей, які тепер нам стали недоступними, – сказав інший житель міста.

Ширяться чутки про те, що окупанти нібито готують якийсь “референдум” з насильного приєднання області чи то до Криму, чи то до росії, чи то до марсу. Жодної інформації терористи з рф не надають. Тільки тероризують, викрадають, катують. Лютують.

мост