Хворий вкоротив віку просто в лікарні на Херсонщині

У медичному стаціонарі пацієнт покінчив із собою.

51-річного мешканця села Лиманець шпиталізували до Бериславської райлікарні, де в нього виявили онкологічне захворювання. І страшний діагноз хворий сам для себе визначив, як вирок. Щойно стемніло, і він викинувся на землю з третього поверху будівлі ЦРЛ, отримавши «травми, не сумісні з життям», як кажуть ті ж медики.

У поліції немає підстав сумніватися в тому, що смерть була вибором самого загиблого. Адже рідні підтвердили: селянин нарікав, що йому несила терпіти постійні болі, і що хоче піти з життя, яке приносить йому лише муку. Свій намір він, зрештою, і здійснив.

Причому випадки суїциду у лікарнях області непоодинокі – тільки нинішнього року їх було три. Страждаючи від невиліковних хвороб, і не бажаючи витрушувати з сімейних бюджетів останні копійки на лікування, яке приносить лише тимчасове полегшення (в кращому варіанті), пацієнти йдуть на самогубство. Адже про безболісну смерть через останню  ін’єкцію вони можуть тільки мріяти – евтаназію для невиліковно хворих в нашій «гуманній» державі досі не узаконили.

джерело