Хмельницьке ШБУ №56 виграло тендер на ремонт дороги Херсон – Нова Каховка – Генічеськ

23 листопада Служба автомобільних доріг у Херсонській області уклала договір з ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56» на поточний середній ремонт автодороги загального користування державного значення Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ (під’їзд до заповідника Асканія – Нова) на ділянці км 0+000 – км 22+300. Вартість контракту склала 307,52 млн гривень. Підрядник має завершити ремонтні роботи до кінця наступного року. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

У тендері брали участь п’ять компаній, окрім ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56» документи подали ТОВ «Ростдорстрой», ТОВ «БК «Євродор», ТОВ «СУНП «Автострада» та ТОВ «Миколаївбудцентр». Однак дві останні фірми не допустили до участі в торгах.

«Автостраду» Максима Шкіля відхилили через надану транспортну схему, яка не відповідала мережі існуючих автомобільних доріг загального користування у Херсонської області, відповідно невірно було зазначено тривалість транспортування асфальтобетонних сумішей та/або ЩМАС від моменту їх випуску до укладання. Учасник протягом 24 годин цей недолік в тендерній пропозиції не виправив, тому вона була відхилена.

«Миколаївбудцентр» Араіка Амірханяна не допустили до аукціону через «документально не підтверджений» досвід виконання основних видів робіт одним аналогічним договором або декількома сумарно в обсязі, визначеному в тендерній документації.

Незважаючи на конкуренцію трьох компаній на торгах, ціна ремонту фактично не змінилась: від очікуваної вартості у 309,87 млн гривень спустилась менше ніж на відсоток.

Згідно підсумковій вартості ресурсу до локального кошторису «Хмельницького ШБУ №56» (з ПДВ) вартість емульсії та асфальту в контракті в середньому на чверть нижча за встановлені ДерждорНДІ ціни, а вартість щебню та щебенево-піщаної суміші С-7 навпаки на 18-24% вища за встановлений укравтодорівцями рівень. 

ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56» з початку року виграло тендерів на 6,57 млрд гривень. Свіжий контракт з САД у Херсонській області – найбільший тендер компанії в цьому році. Останній раз ПрАТ підписувало договір зі службою у Херсонській області 10 вересня, коли виграло два лоти на ремонт інших ділянок Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ сумарною вартістю 106,87 млн гривень. Варто зазначити, що в цілому на ремонт Р-47 влада виділила з ковідного фонду 157,10 млн гривень, з них 40 млн гривень на два лоти, що у вересні виграло «Хмельницьке ШБУ №56».

Ця компанія побудувала асфальтовий завод у Новій Каховці.

ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56» засноване у 1994 році, зараз офіційно належить Галині Ставчанській з Чернівців. ПрАТ пов’язують з нардепом Сергієм Лабазюком (обраний по округу №188 у Хмельницькій обл.), який підтверджував свою причетність до компанії.

джерело