Херсонські міграційники на підставі рішення суду видали паспорти старого зразка

Херсонська обласна міграційна служба на підставі рішення суду, з початку року видала 3 паспорти громадянина України (зразка 1994 року) у формі книжечки. Про це повідомляє УДМС в Херсонській області.


Зазначимо, що 3 квітня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302» № 398.


Згідно зі змінами, Державна міграційна служба продовжить оформлення та видачу паспортів-книжечок зразка 1994 року лише за рішенням суду про зобов’язання ДМС оформляти такі паспорти.


Рішенням Великої Палати Верховного Суду, встановлено, що реалізація державних функцій має здійснюватися без примушування людини до надання згоди на обробку персональних даних. Обробка повинна здійснюватися в межах і на підставі законів і нормативно-правових актів України, за якими виникають правовідносини між громадянином та державою. Особам, які відмовилися від обробки їхніх персональних даних, має бути забезпечено альтернативний спосіб використання методів ідентифікації.