Херсонщина має трохи понад 5 тисяч доз вакцин від коронавірусу

Сьогодні, 26 квітня, під час щотижневого селекторного засідання обговорили наявність вакцин у Херсонській області. Так, 1170 вакцин Pfizer та близько 4000 AstraZeneca є у запасі. А вже 27 квітня їх доставлять до пунктів вакцинації.

Херсонщина отримала 1170 доз вакцини Pfizer BioNTech, а це 195 флаконів. Щеплення проводитимуть 2 мобільні бригади: бригада у лікарні імені О.С. Лучанського та м. Нова Каховка. Цією вакциною першочергово будуть вакцинувати персонал і мешканців будинків для літніх людей. Вакцинація препаратом буде проводитися з інтервалом у 25 днів.

Херсонщина – єдина область в країні, де дозволено проводити вакцинацію не лише мобільними бригадами, а й пунктами щеплень. Відповідно до наказу МОЗ, щеплення вакциною Comirnaty (Pfizer BioNTech) буде відбуватися всі дні, окрім неділі. Тоді як вакцинація населення CORONAVAC (Sinovac Biotech) здійснюється щоденно. Тож вже за два тижні в області буде повністю завершена друга вакцинальна платформа.

Наразі щеплення отримали 13 722 жителів області. З них – 13 600 осіб щепилися  Oxford/AstraZeneca (COVISHIELD), вакцинація якою на  Херсонщині вже повністю завершена. Також 122 людини щеплені вакциною CORONAVAC (Sinovac Biotech).