Громади Каховського району отримали нові ноутбуки для вчителів

Сьогодні в Новій Каховці громадам Каховського району передали 427 ноутбуків для вчителів.

Нові комп’ютери освітяни отримали в рамках національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю».

Лептопи представникам 15 громад урочисто вручили голова Херсонської облдержадміністрації Геннадій Лагута, народний депутат Сергій Козир, перший заступник голови Херсонської райради Юрій Соболевський та заступник голови райради Юрій Власов.

Дякуючи за гарний новорічний подарунок вчителям, директор Хрестівського ліцею Світлана Вишневецька зауважила: «Сьогодні інтеграція цифрової культури в закладах освіти стає центральною, стратегічної і фундаментальною частиною освітнього процесу. Пандемія дуже змінила освітній процес, уроки з класів перейшли в Zoom-конференції. Однак на жаль, не всі вчителі мали технічну змогу працювати в такому форматі. І завдяки проєкту «Ноутбук кожному вчителю» тепер наші вчителі зроблять навчання більш цікавим, більш доступним, воно стане сучасним. Адже електронні журнали й щоденники, онлайн-презетанції і конференції — все це майбутнє освіти. І питання технічного забезпечення – це не розкіш, а базова необхідність для роботи сучасного вчителя».

Також сьогодні 199 ноутбуків були передані учителям Бериславського району. Загалом 232 школи Херсонщини отримають 1605 сучасних комп’ютерів.