«Громади Херсонщини будуть спроможними» — Сергій Козир зібрав міністрів та представників громад на форумі у Новій Каховці

9 жовтня у Новій Каховці зібрали форум представників місцевих громад за участі голови Херсонської ОДА Сергія Козиря, міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка, міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка та народного депутата та голови партії «Слуга народу» Олександра Корнієнка.

Учасники форуму зібрались аби обговорити дорожню карту реформ в Україні. У рамках заходу також запланований візит на об’єкти національної програми «Велике Будівництво». 

«Я дуже хочу, щоб цей форум став корисним для кожного з присутніх, хто переймається питанням  спроможності та зміцнення громад. Впевнений, він стане своєрідною платформою для комунікації між експертами та практиками. Останні два роки для Херсонщини стали роками змін та розвитку. В цілому, на розвиток Херсонщини було спрямовано 6 мільярдів гривень. Ми збудували рекордні кілометри доріг, відновили дитячі садочки і школи, реконструювали та збудували десятки медичних закладів. Такі зміни відчувають люди. Тому потрібен постійний діалог влади та представників громад. «Звірити годинники», знайти ефективні шляхи розвитку», — сказав у вступному слові голова Херсонської ОДА Сергій Козир.